خطاهای پزشکی

خطاهای پزشکی در ایران آمار ندارد، یعنی مشخص نیست در آمار خام اعلامی هر سال، چند درصد از خطاهای پزشکی منجر به مشکل حاد برای بیمار یا حتی فوتش شده است، با این وجود رئیس بیمارستان امیراعلم تهران اعلام می‌کند: در حال حاضر به ازای هر 100 تا 150 بیمار بستری شده در بیمارستان‌ها، یک بیمار به دلیل خطای پزشکی جان خود را از دست می‌دهد.
 

در خصوص آمار خام خطاهای پزشکی تنها می‌توان به آمار پزشکی قانونی اشاره کرد که خرداد امسال از سوی مدیرکل کمیسیون‌های پزشکی قانونی کشور اعلام شد و حکایت از افزایش 12 درصدی خطاهای سال 89 نسبت به گذشته داشت.

برای مشاهده تمامی متن کلیک کنید.

/ 2 نظر / 6 بازدید
با يک تير دو نشان بزنيد آمار وبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک www.kasbedaraamad.blogfa.com کمک بگیرید برای ثبت نام در

محمدپیرزاده دیمان

mpirzadeh42.persianblog.ir