خواب شیرین در بیماران دیابتی جوان

بهنام کودک 12 ساله‌ای است که پدرش او را به دلیل تنفس‌های سریع به اورژانس آورده بود. بهنام اندکی خواب‌آلود و بی‌حال بود. تنها موردی که برای پدرش جلب توجه کرده بود، مصرف مکرر آب و ادرار‌کردن متوالی طی شب بود.

تنفس‌های سریع و عمیق بهنام همراه با بوی میوه‌ای که از دهانش به‌مشام می‌رسید، پزشک را به تشخیص قند بالا مشکوک کرد. آزمایش، میزان قند خون را 650 نشان داد.

از زمان ورود به بیمارستان تا زمان پاسخ آزمایش هوشیاری بهنام کمتر می‌شد. بهنام در حال رفتن به خواب شیرین بود!


برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده متن چاپی در روزنامه جام جم اینجا کلیک کنید.

/ 1 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────────────────┌ امام سجاد عليه السلام فرمودند: بی ترديد، مردم زمان غيبت مهدی(عجل الله تعالی فرجه)، كه امامت او را باور دارند و منتظر ظهور اويند، از مردم ديگر زمان ها برترند و افضل، چون خدای متعال، به آنان، عقل و درك و قدرت شناختی داده است كه غيبت برايشان چون ظهور است. خداوند آنان را، در آن زمان، همپايه ی مجاهدان شمشيرزن زمان پيامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) قرار داده است. و اينانند اخلاص گزاران واقعی، و شيعيان راستين ما، و فراخوانان به خدا، در نهان و آشكارا. ┘────────────────────────────────────────────────────────└