واقعا بعضی‌ها بد شانس هستند!

امروز پسر 14 ساله ای را توی اورژانس ویزیت کردم که مبتلا به عقب افتادگی ذهنی و جسمی بود. وزن این پسر حدود 12 کیلوگرم بود در حالیکه 14 سال سن داشت. زمانی که نوبت به مشاوره با گروه‌های دیگر شد، متخصص اطفال عنوان می‌کرد که سن پسر بیش از 14 سال است پس جزو بالغین حساب می‌شود.... متخصصین داخلی نظر می‌دادند که کودک به حساب می‌آید چون وزنش خیلی کم بوده و حدود وزنی کودکی 2 ساله را دارد!

برای ارسال به آی سی یو، متخصص بیهوشی عنوان میکند که وزنش کم است و نمیتوان با دستگاه‌های موجود در آی سی یو بالغین بیمار را ونتیله کرد! از طرفی آی سی یو اطفال هم بیمار را به دلیل سن بالا قبول نکرد!

شما جای خانواده این کودک بودید چه می‌کردید؟

اگر شما به جای پزشک اورژانس موظف به پذیرش از مرکزی برای این بیچاره بودید چه میکردید؟ بیچاره واقعی کیست، بیمار 14 ساله 12 کیلویی یا پزشک مقیم؟!

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهین

من خدارو شکر میکنم که خودم و خانوادم سالم من نمی تونم جای ژزشک باشم چون فقط گریه می کردم نه معاینه.از خدای مهربون می خوام همه ی مریضارو شفا بده

مهین

من خدارو شکر میکنم که خودم و خانوادم سالم من نمی تونم جای پزشک باشم چون فقط گریه می کردم نه معاینه.از خدای مهربون می خوام همه ی مریضارو شفا بده