مرگ ناشی از گرمازدگی

سیر گرمازدگی بسته به پاسخ افراد متفاوت است. گاهی صرفاً اثرات گرما موضعی است(ورم اندام‌ها، ضایعات پوستی و یا گرفتگی عضلات). گاهی سیر بیماری پیشرفت کرده و ترکیبی از علائم غیراختصاصی و گاهی درگیری اعضای خاص بالاخص دستگاه عصبی بروز می‌کند. برای شناخت بهتر حمله گرمازدگی بهتر است اشاره‌ای به خستگی ناشی از گرما بکنیم.

خستگی یا فرسودگی ناشی از گرما: ممکن است در تماس با گرما، تهوع، استفراغ، سردرد و احساس ناخوشی بروز نماید. دمای بدن در این وضعیت افزایش یافته با این حال حداکثر به 40 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. بیمار با تغییر وضعیت از حالت خوابیده به نشسته و یا نشسته به ایستاده دچار احساس تاری دید و افت فشار خون می‌شود.

حمله گرمازدگی: زمانی که دمای بدن از 40 درجه می‌گذرد، آسیب اعضا شروع می‌شود...

برای مشاهده متن کامل همراه با تصاویر اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده متن چاپی در روزنامه جام جم اینجا کلیک کنید.

مطالب بیشتر در:

/ 3 نظر / 6 بازدید
link69

اگر وبلاگ شما بازدید بالای 500 داره با لینک باکس69 می تونید بازدید اون را چندین برابر کنید(حتما امتحان کن) لینک باکس 69 چیست link69.ir شاید تا بحال در سایتها و یا وبلاگها دیده باشید که یک باکس درون سایت قرار داده شده که درون آن مطالبی وجود دارد که به صورت لینک می باشند لینک باکس69 با قرار دادن لینک باکس سایت درون سایتها و وبلاگهای پربازدید این امکان را به شما خواهد داد که مطالب شما مورد بازدید بسیاری از بازدیدکنندگان اینترنت قرار گیرد برای شروع کار باید چکار کرد؟ اگر سایت و یا وبلاگ شما جزو سایتهای با بازدید حداقل 500 نفر در روز می باشد به قسمت دریافت لینک باکس مراجعه نمائید و با دریافت کد و قرار دادن آن درون سایت و یا وبلاگ خود شروع به ارسال لینکهای برتر خود برای ما نمائید. لینکهای شما پس از تائید در لینک باکس تمامی سایتهای طرف قرارداد لینک باکس 69 قرار خواهد گرفت

sanaz

http://gozareshgar.manoto1.com/Report/vejdan/UGS1518#.UCEe7E1lRKV motasefam baratoon ke darso be tavile mikhoonid.

sanaz

سلام ما اینجا هیچ رسانه ای نداریم تا بگوش همه برسانیم. میدونم که 90 درصد مردم ایران برنامه شما را میبینند از شما خواهش میکنم التماس دارم این فیلم رو نشون بدین تاهمه ببینن این مسئولین و دکترهای بیمارستان چه بلایی سر این بچه معصوم آوردند. ماه پیش عملش کردن و حالا مغزش آب آورده و میگن چون میمیره حتی پذیرش هم نمیکنیم ببینید این خانواده شهرستانی چگونه در حیاط کثیف بیمارستان بچه مریضشون رو نگهداری میکنن. ببخشید ناشیانه با گوشی ضبط شده.( پنجشنبه 12مرداد91 ساعت 14 عصر)امیدوارم هرگز هوس ایران آمدن نکنید!